ФІЛІЯ ''ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП ''УСС'' 

ПРО ЦЗО

Проголошений Президентом України Володимиром Зеленським рух до побудови цифрової країни − виклик для кожної державної структури: від Міністерств до Державного архіву, від Національної поліції до Держспоживслужби.

Для реалізації плану необхідно покращити технічну базу, а саме: закуповувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення.

Закупівлі повинні проводитися ефективно, прозоро, безпечно та економно. А комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, закуплені за єдиними правилами та високими стандартами, будуть не тільки надійними, але й спростять процедури обслуговування та системної інтеграції.

Саме тому Кабінет Міністрів України вирішив сконцентрувати закупівлі, пов’язані з цифровізацією в одному місці та 24 березня 2021 р.   № 233-р ухвалив розпорядження Про визначення державного підприємства «Українські спеціальні системи» централізованою закупівельною організацією

новини

ОНОВЛЕННЯ В PROZORRO MARKET

4 липня Кабінет міністрів України прийняв Постанову №677, що вносить цілу низку важливих змін у специфіку роботи Prozorro Market. Ключова з них — відтепер єдиним інструментом для проведення закупівель у Prozorro Market стане запит пропозицій. 

Тож відтепер замовники, які вирішили купити необхідний товар у Prozorro Market, незалежно від суми закупівлі, мають оголосити запит та вказати у ньому всі деталі замовлення. І тоді постачальники зможуть надати актуальну ціну під конкретні умови замовника. 

Водночас актуальним стало питання щодо формування коректної очікуваної вартості при запиті, адже тепер Prozorro Market не відображає ціни за товар.

Команда Prozorro та DOZORRO розробили інструмент для визначення очікуваної вартості товару в Prozorro Market за допомогою BI Prozorro!  На основі актуальних даних про закупівлі в Prozorro Market ви зможете дізнатися:Маємо гарну звістку!

07 квітня 2023 року ДП «Українські спеціальні системи» стало адміністратором каталогу Prozorro Market в категоріях, які пов’язані з програмним забезпеченням.

Також незабаром  плануємо почати  адмініструвати і категорії комп’ютерного обладнання —  ноутбуки, принтери, джерела безперебійного живлення тощо.

З 2021 року ми проводимо закупівлі, пов’язані з цифровізацією для потреб замовників з усієї країни. Беручи до уваги наші знання і досвід у проведенні тендерів, ми будемо наповнювати категорії різноманітним вибором товарів та послуг від перевірених постачальників.

Зручна та ефективна система замовлення комп'ютерної техніки, обладнання та програм допоможе забезпечити потреби кожної організації.

Бажаємо вдалих угод!

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 16 травня 2023 р. прийняв постанову № 491 щодо внесення змін у  проведенні ЦЗО публічних закупівель.

Основними тезами є:

 Але ми з радістю будемо продовжувати проводити для Вас закупівлі і менше 100 тисяч, адже одним із завдань ЦЗО є звільнення від додаткового навантаження з організації закупівель і збереження часу на основну роботу.