Додати товар Prozorro Market

Краудсорсинг в Prozorro.Market:

ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО РОЗШИРЕННЯ АСОРТИМЕНТУ ТОВАРІВ 


Система електронних закупівель України Прозорро Маркет відкриває нові можливості для користувачів через впровадження краудсорсингу. Цей новий інструмент дозволяє користувачам самостійно додавати товари до системи, тим самим збагачуючи асортимент та поліпшуючи досвід закупівель.

Краудсорсинг у Прозорро Маркет - це ...

Краудсорсинг у Прозорро Маркет  - це іноваційний інструмент, який дозволяє користувачам системи самостійно розміщувати свої товари у каталозі. Це сприяє розширенню асортименту на платформі та підвищує гнучкість взаємодії між постачальниками та замовниками.

Як додати товар у Прозорро Маркет

Реєстрація для Краудсорсингу

Процес Додавання Товару

Після Реєстрації

Переваги Краудсорсингу в Прозорро Маркет

Завдяки краудсорсингу в Прозорро Маркет, закупівельний процес стає швидшим, простішим і ефективнішим. Розширення асортименту і підвищення якості товарів робить Маркет надійним ресурсом для замовників. Тепер, коли доступ до ринку став більш відкритим та гнучким, кожен може внести свій вклад у розвиток системи та скористатися її перевагами. Приєднуйтесь до краудсорсингу в Прозорро Маркет і станьте частиною цієї інноваційної ініціативи!

Для додавання нових товарів Ви можете скористатися Google-формою.

Заповнення Google-форми досить простий процес. Ось кроки, які допоможуть вам заповнити форму:

1.Клацніть на посилання та відкрийте форму у вашому браузері.
2.Перегляньте питання.
3.Прокрутіть вниз. Форма має пункт «Заповнена товарами/послугами таблиця-шаблон (файл .xlsx або посилання на Google Sheets з відкритим доступом)». Відповіддю на це питання буде Заповнена таблиця-шаблон, яку можна знайти нижче у формі «Категорії у Prozorro Market, до яких можна додати нові товари».
4.Дайте відповідь на всі питання.
5.Коли ви будете готові, клацніть на кнопку “Відправити”. Залежно від налаштувань форми, ви можливо побачите повідомлення про успішне заповнення форми або отримаєте інші інструкції.


Для того, щоб додати таблицю до Google-форми Вам необхідно знайти необхідну таблицю-шаблон серед списку, і натиснути “таблиця для заповнення”.  Далі потрібно обрати у верхньому правому куті надпис “використати шаблон". Тепер таблиця готова для заповнення.
В цій таблиці наведений приклад, який потрібно видалити після заповнення. Таблицю необхідно заповнити товаром, згідно вашої категорії, обираючи параметри товарів з випадаючих списків. Щоб надіслати таблицю онлайн після завершення заповнення, потрібно скопіювати посилання на таблицю у рядку браузера, і заповнивши на сторінці нашого сайту google-форму “подати таблицю”, в останньому пункті форми “додати файл”, потрібно вставити це посилання на Вашу таблицю, заповнити також інші пункти форми і відправити її.

КАТЕГОРІЇ У PROZORRO MARKET, ДО ЯКИХ МОЖНА ДОДАТИ НОВІ ТОВАРИ: