Додати товар Prozorro Market

Для додавання нових товарів Ви можете скористатися Google-формою.

Заповнення Google-форми досить простий процес. Ось кроки, які допоможуть вам заповнити форму:

1.Клацніть на посилання та відкрийте форму у вашому браузері.
2.Перегляньте питання.
3.Прокрутіть вниз. Форма має пункт «Заповнена товарами/послугами таблиця-шаблон (файл .xlsx або посилання на Google Sheets з відкритим доступом)». Відповіддю на це питання буде Заповнена таблиця-шаблон, яку можна знайти нижче у формі «Категорії у Prozorro Market, до яких можна додати нові товари».
4.Дайте відповідь на всі питання.
5.Коли ви будете готові, клацніть на кнопку “Відправити”. Залежно від налаштувань форми, ви можливо побачите повідомлення про успішне заповнення форми або отримаєте інші інструкції.


Для того, щоб додати таблицю до Google-форми Вам необхідно знайти необхідну таблицю-шаблон серед списку, і натиснути “таблиця для заповнення”.  Далі потрібно обрати у верхньому правому куті надпис “використати шаблон". Тепер таблиця готова для заповнення.
В цій таблиці наведений приклад, який потрібно видалити після заповнення. Таблицю необхідно заповнити товаром, згідно вашої категорії, обираючи параметри товарів з випадаючих списків. Щоб надіслати таблицю онлайн після завершення заповнення, потрібно скопіювати посилання на таблицю у рядку браузера, і заповнивши на сторінці нашого сайту google-форму “подати таблицю”, в останньому пункті форми “додати файл”, потрібно вставити це посилання на Вашу таблицю, заповнити також інші пункти форми і відправити її.

КАТЕГОРІЇ У PROZORRO MARKET, ДО ЯКИХ МОЖНА ДОДАТИ НОВІ ТОВАРИ: