Договір про закупівлю та його особливості

      Відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) договір про закупівлю -  господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару.

       Під час проведення процедури закупівлі договір має бути вже на етапі формування тендерної документації. Адже, згідно з ст. 22 Закону тендерна документація має містити проєкт договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов. Тож зрозуміло, що всі умови договору мають бути сформовані на етапі підготовки до тендеру.

     Замовнику завжди варто пам’ятати про вимоги ч. 4 ст. 41 Закону, а саме: в укладеному договорі про закупівлю умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/пропозиції переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури.

Наша команда створила зразок договору. Цей зразок допоможе суттєво зекономити час на підготовку власного проєкту договору.