Проєкти ТЗ для закупівель

Тендерна документація 

Закупівлі комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення

Запорука успішної закупівлі – чітко сформована тендерна документація!

Тендерна документація – це пакет документів, що визначають умови закупівлі та слугують основою для підготовки пропозицій постачальниками.

Її ключовими складовими є:

​​

Детальний перелік інформації, що міститься в тендерній документації, наведений у ст. 22 Закону України "Про публічні закупівлі".


Проекти технічних вимог 

Типові характеристик для формування ТВ для товарів сфери цифровізації

Технічні вимоги – запорука отримання бажаного результату! Чітко сформульовані технічні вимоги гарантують, що ви отримаєте товар/послугу саме тієї якості, що вам потрібна.

Щоб спростити процес оформлення технічної специфікації наші фахівці підготували примірні версії технічних вимог для найбільш затребуваних категорій комп'ютерного обладнання (​ноутбуки, моноблоки, мишки, клавіатури, картриджі, жорсткі диски тощо).​​

До кожного товару вказано перелік технічних та функціональних характеристик, які рекомендується включити до технічної специфікації.

Важливо! Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку, виробника тощо.

Винятки: Якщо предметом закупівлі є комплектуючі до наявного у Замовника товару і без них механізм не працюватиме. --> Вартість закупівлі перевищує межі, встановлені п.1,2 ч.1, ст.3 Закону. --> У таких випадках специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".

Завантажуйте примірні технічні вимоги та використовуйте їх для швидкого та коректного оформлення тендерної документації! Зверніть увагу: ЦЗО ДП "УСС" постійно оновлює та доповнює перелік примірних технічних вимог. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті!