Вимоги до постачальників

ПОСТАЧАЛЬНИКАМ


КВАЛІФІКАЦІЙНІ ТА ІНШІ ВИМОГИ ДО УЧАСНИКА

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДОСВІДУ

Відповідно до вимог пп. 5 п. 23 Постанови Кабміну від 14 вересня 2020 р. № 822 (із змінами) «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу» Адміністратор установлює кваліфікаційні вимоги до учасника наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.

Для доведення наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору на постачання аналогічного товару Учасник може обрати один з трьох варіантів підтвердження, деякі з яких передбачають надання Довідки.

Передбачені наступні варіанти підтвердження досвіду постачання:

Варіант 1

Учасник, шляхом заповнення поля «Погоджуюсь з усіма умовами передбаченими Оголошенням та додатками до нього, підтверджую достовірність наданих даних та наявність повноважень, необхідних для виконання умов Оголошення», повідомляє, що він має 3 виконані/активні/розірвані договори за якими здійснювалось постачання аналогічних товарів, за результатами закупівель через електронну систему закупівель prozorro.gov.ua

Варіант 2

Учасник надає Довідку про наявність досвіду постачання аналогічного товару, із обов'язковим зазначенням номерів видаткових накладних та дат постачання товарів за останні 3 календарні роки включно з роком подачі заявки 

наприклад: якщо подаєте заявку 01.01.2023, то накладні мають бути за 2023 та/або 2022 та/або 2021 роки. 

До Довідки обов’язково додаються вказані в довідці копії 10 (десяти) видаткових накладних з відмітками сторін (підписи та відбитки печаток (у разі використання), які підтверджують факт постачання товарів Учасником за останні 3 календарні роки включно з роком подачі заявки.

Варіант 3

Учасник надає Довідку про наявність досвіду постачання аналогічного товару, із обов'язковим зазначенням номерів податкових накладних та дат постачання товарів за останні 3 календарні роки включно з роком подачі заявки.

наприклад: якщо подаєте заявку 01.01.2023, то накладні мають бути за 2023 та/або 2022 та/або 2021 роки. 

До довідки обов’язково додаються вказані в довідці копії 10 (десяти) податкових накладних з квитанціями (№2), які підтверджують факт постачання товарів Учасником за останні 3 календарні роки включно з роком подачі заявки або ж з квитанцією №1 та відмітками «Зареєстровано в ЄРПН» (в накладній) та «Документ прийнято» в квитанції №1.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ТА ІНШІ ВИМОГИ ДО УЧАСНИКА

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДОСВІДУ

Відповідно до вимог пп. 5 п. 23 Постанови Кабміну від 14 вересня 2020 р. № 822 (із змінами) «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу» Адміністратор установлює кваліфікаційну вимогу до учасника наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.


Підтвердження досвіду постачання товарів з тієї категорії (видаткові (або податкові) накладні АБО нерозірвані угоди у Prozorro АБО фіскальні чеки)

НАДАННЯ ВИТЯГУ ПРО НЕСУДИМІСТЬ

Витяг з інформаційно-аналітичної системи “Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості”

НАЯВНІСТЬ ЛІЦЕНЗІЙ ТА ДОЗВІЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ

Інформація про ліцензії, документи дозвільного характеру